| 31 شهريور 1399
En | 
پروژه کمربندی پاکدشت آماده سرمایه گذاری است

پروژه کمربندی پاکدشت آماده سرمایه گذاری است

دوشنبه 20 مرداد 1399
خبرهای مهم،سیاست و خط مش

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از فراخوان جذب سرمایه گذار برای عقد قرارداد سه ساله ساخت و بهره برداری ده ساله جهت احداث پروژه مهم کمربندی جنوبی پاکدشت خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران، خلیل محبت خواه  با اعلام این خبر گفت: در این پروژه به طول 32 کیلومتر و مبلغ 6000 میلیارد ریال از امروز تا یکماه آینده آماده مذاکره برای جذب سرمایه گذار مطابق با قانون استفاده از ظرفیت بند 6 تبصره 19 قانون بودجه سال 1399 در کشور هستیم.

وی از سرمایه گذاران خواست تا در راستای سرمایه گذاری و دریافت اسناد به معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مراجعه کنند.

محبت خواه روند تکمیل و احداث طرح را بازه زمانی سه ساله و روند بهره برداری را ده ساله با نرخ سود سپرده بلند مدت یکساله بانکی اعلام کرد.

لازم به ذکر است این پروژه بزرگ شامل 61 دستگاه آبرو،10 تقاطع غیرهمسطح،دو تقاطع    شبدری   و ده دستگاه پل از فرون آباد پاکدشت تا شریف آباد عبور کرده و علاوه بر کاهش قابل ملاحظه ترافیک شهرهای جنوب و جنوب شرقی استان تهران سبب کاهش مصرف سوخت و کاهش آلاینده های محیط زیستی نیز می شود، همچنین به عنوان یک محور پدافند غیرعامل برای راههای استان تهران در مواقع ضروری عمل می کند.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد