| 31 شهريور 1399
En | 
برگزاری دوره آموزشی مرتبط باحوزه مدیریت املاک و حقوقی در اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

برگزاری دوره آموزشی مرتبط باحوزه مدیریت املاک و حقوقی در اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

تاریخ انتشار: 1397/02/23|   بازدید: 180 |  print

رئیس اداره توسعه و منابع و تحول اداری راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری 44 ساعت دوره آموزشی طی یک ماه آینده مختص حوزه مدیریت املاک و حقوقی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، شهربانو حسینی با تایید این مطلب گفت: پس از احصاء نیازهای آموزشی کارکنان حوزه املاک و حقوقی برای کلاسها برنامه ریزی گردید، عناوین این دورها به ترتیب ذیل است:

 1-آشنایی اجرای مقررات منابع طبیعی 2- کار و آموزش نرم افزار  Auto cad map  3-آموزش نرم افزار ARC GIS 4- آموزش نرم افزار Google Earth 5- آموزش بخشنامه ها و قوانین کمیسیون ماده 12. وی اهداف کلی برگزاری این دوره را : آشنایی با کاربرد قوانین و مقررات طبیعی در حوزه مدیریت املاک و حقوقی، آشنایی با کاربردهای نرم افزارهای نقشه پایه به منظور ارائه بهتر خدمت رسانی به متقاضیان، آشنایی بیشتر با قوانین اراضی موات کمیسیون ماده 12 و همچنین ارتقاء دانش فنی در این خصوص و البته هماهنگی بیشتر بین ادارات شهرستانی و ستاد اداره کل عنوان کرد.

حسینی افزود: دوره مذکور با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی و با توجه به نیازسنجی مدیریت املاک و حقوقی برای 73 نفر از همکاران این حوزه در دست برگزاری است و در صورت امکان برای همکارانی که در این دوره شرکت کرده اند؛ گواهینامه صادر خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: اهداف آموزشی عملکردی این دوره ها برای همکاران ارتقاء سطح کیفی استفاده از نرم افزارهای نقشه پایه برای کارکنان و افزایش سطح تعاملات و هم افزایی بین کارکنان و به حداقل رساندن زمان صدور آراء کمیسیون ماده 12 می باشد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

آرشیو رویدادهای تصویری