| 31 شهريور 1399
En | 
کسب رتبه اول یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

کسب رتبه اول یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

تاریخ انتشار: 1397/01/05|   بازدید: 156 |  print

یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی تهران با اجرای 640 مورد رفع تصرف فوری و اجرای حکم , حائز رتبه اول کشوری شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ، در نشست فرماندهان و کارکنان یگان مذکور با مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و مدیریت املاک و حقوقی , ضمن تقدیر و سپاس از این عزیزان ، سرهنگ رستگاری فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی تهران با اعلام این خبر گفت : در مجموع عملیات صورت گرفته 9100 میلیارد ریال زمین در مجموع استان تهران رفع تصرف شده و به اراضی ملی و بیت المال بازگشت داده شد.

وی در ادامه افزود : با تمام مشکلاتی که طی سال گذشته داشتیم اما همدلی و همراستایی مدیریت املاک و حقوقی و توسعه منابع اداره کل راه و شهرسازی تهران ما را در اجرای احکام و رفع تصرفها از تهرانسر تا دماوند ، از رباط کریم و پاکدشت تا شمیرانات قدرتمند و پیشتاز کرده بود.

سرهنگ رستگاری با اشاره به تمام شکایتها و کارشکنی های متعرضین زمین گفت : اقدامات انجام شده تمام قانونی و بر اساس مجوزهای قضایی و حقوقی بوده است.

سرهنگ رستگاری در ادامه ضمن درخواست برای هماهنگی بیشتر اداره حقوقی با یگان گفت : مطابق با دستور مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با آرایش جدید نیروها و برنامه های عملیاتی پیش بینی شده در نوروز امسال , بی وقفه به حراست و صیانت از اراضی و منابع ملی اهتمام خواهیم ورزید.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

آرشیو رویدادهای تصویری