02 بهمن 1398
En | 

پربازدیدترین ها

مدیر شهرسازی و معماری اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به انعقاد قرارداد بازنگری طرح جامع ۱۱ شهر این استان ، برنامه‌های این مدیریت در سال ۹۷ را تشریح کرد .
ﺳﻪشنبه 12 تیر 1397
محمد حسین مقیمی استاندار تهران با ارسال تقدیرنامه از زحمات و تلاشهای مهندس محمدزاده به واسطه تحقق اهداف و سیاستهای دولت در بخش سرمایه گذاری تشکر کرد.
یکشنبه 21 مرداد 1397
جمعه هفته جاری و پیاده روی در گذر تاریخی اودجالان یک برنامه مفرح نیم روزه در قدیمی ترین محله واجد ارزش تاریخی شهر تهران است.
دوشنبه 22 مرداد 1397
رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به اختصاص ۹ هزار و ۶۶۵ میلیارد ریال در برنامه ششم توسعه کشور برای اهداف بازآفرینی شهری در این استان اشاره کرد و بیشترین مساحت بافت فرسوده را شهرستان‌های تهران، به...
ﺳﻪشنبه 12 تیر 1397
فرمانداری شهرستان شهریار یک هفته برای تمام شهرداریهای این شهرستان جلسات مختص ستادهای بازآفرینی معین کرد.
دوشنبه 22 مرداد 1397
مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان تهران از جانمایی ایستگاه دوم راه‌آهن تهران در محدوده جنوب غرب میدان آزادی خبر داد و گفت: این ایستگاه علی رغم قرار گرفتن در نزدیکی پایانه مسافربری غرب تهران و فرودگاه مهرآباد با خطوط مترو تهران نیز در ارتباط خواهد بود و قا...
یکشنبه 01 مهر 1397
حمید ساعتچی عضو هیأت اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی تهران، سازمان نظام مهندسی را بزرگترین NGO کشور و ثمره تلاش سالهای زیاد مهندسان تأثیرگذار دانست.
یکشنبه 01 مهر 1397
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران موضوع بافتهای ناکارآمد شهری و حاشیه نشینی در شهرهای اطراف استان تهران را نسبت به تمام کشور متفاوت خواند.
یکشنبه 01 مهر 1397
فرماندار تهران با بیان اینکه سه هزار و ۶۰۰ هکتار بافت فرسوده شهر تهران باید حداکثر تا ۱۰ سال آینده نوسازی شود گفت: روند اصلاح این بافت بسیار کند پیشرفت می کند که توجه شهرداری و راه و شهرسازی را می طلبد .
ﺳﻪشنبه 12 تیر 1397
معاون وزیر راه و شهرسازی مسائل فرهنگی و اجتماعی را رویکرد اصلی برنامه ملی بازآفرینی اعلام کرد و گفت: برخورداری محلات ناکارآمد شهری از تمامی تخفیفات و تشویق‌های مناطق محروم کشور در امر توسعه بهترین فرصت برای وزارت راه و شهرسازی است تا در این مسیر ا...
ﺳﻪشنبه 12 تیر 1397