02 بهمن 1397
En | 

پربازدیدترین ها

وزیر راه و شهرسازی، دستورالعمل اجرایی منع پذیرش همزمان اموری که زمینه و موجبات نمایندگی و یا قبول منافع متعارض در ارایه خدمات مهندسی ساختمان را فراهم می‌آورد، در ۴ بند همراه با جدول پیوست ابلاغ کرد.
شنبه 07 بهمن 1396
آن دسته از معرفی شدگان آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی برای مشاغل وزارت راه و شهرسازی می توانند با توجه به اطلاعیه ذیل اقدام نمایند.
ﺳﻪشنبه 09 مرداد 1397
مدیران املاک و حقوقی استانهای تهران و البرز و کرمان و همکاران سازمان ملی زمین و مسکن برای بررسی فرآیندهای مکانیزه سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات گرد هم آمدند.
چهارشنبه 04 بهمن 1396
مدیر راه و شهرسازی تهران و شمیرانات از رفع تصرف یک پلاک به ارزش دویست میلیارد ریال در درکه تهران خبر داد.
دوشنبه 08 مرداد 1397
با حضور دکتر آخوندی , مهندس مقیمی استاندار تهران نماینده مجلس شهرستانهای قدس و ملارد و شهریار و همچنین مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای پروژه بزرگ تقاطع غیرهمسطح قدس همزمان با عید بزرگ شعبان افتتاح گردید.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
تفاهم نامه جدید ستاد اقامه نماز تهران و اداره کل راه و شهرسازی تهران منعقد گردید.
یکشنبه 11 شهریور 1397
یکشنبه 27 خرداد 1397
با حضور شهرداران پاکدشت و نسیم شهر سازمان نوسازی شهرداری تهران جلسه کمیته راهبری ستاد ملی بازآفرینی ( مختص استان تهران) برگزار گردید.
دوشنبه 08 مرداد 1397
وزیر راه و شهرسازی به دنبال ابلاغ دستورالعمل اجرایی منع پذیرش و یا قبول منافع متعارض در ارایه خدمات مهندسی ساختمان در یادداشتی با عنوان"مهندسان جوان؛ اینک نوبت شماست که برای آینده بهتر خودتان بجنگید" مهندسان را در برداشتن گامی استوار در راه مبارزه ب...
شنبه 07 بهمن 1396
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در ابلاغی مهندس امیرحسین آزاد دوار را به عنوان سرپرست اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منصوب کرد.
شنبه 07 بهمن 1396