دوشنبه، 5 خرداد 1399
En | 

تازه ترین اقدامات اجرایی در پروژه اقدام ملی تهرانسر
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در سومین بازدید   خوددر سه هفته پیاپی , از پروژه اقدام ملی تولید مسکن در تهرانسر بر اصلاح و اعمال تغییرات لازم در کاربری اراضی موجود مانند افزایش کاربری آموزشی جهت ...
شنبه 03 خرداد 1399
دیدار مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با  فرمانداران شهریار و ملارد و تاکید بر ضرورت بازنگری طرح های توسعه ای
خلیل محبت خواه طی یک دیدار یک روزه پس از بازدید از اداره شهریار به همراه تیم   مدیرانش رهسپار دیدار با فرمانداران شهریار و ملارد شدو بر ضرورت بازنگری طرح های هادی , جامع و تفصیلی که به افق پایان ط...
یکشنبه 28 اردیبهشت 1399
دوره بازگشت زلزله تهران چقدر است؟
دوره بازگشت زلزله، پارامتر مهمی در مطالعات خطر زلزله، محسوب می‌شود. به همین دلیل تلاش خواهد شد تا به پرسش‌ها و ابهاماتی از جمله اینکه دوره بازگشت زلزله تهران دقیقا به چه معنی است؟، اساسا مراد از زلزل...
شنبه 27 اردیبهشت 1399
پروژه اقدام ملی تهرانسر با سه شیفت کاری سرعت می گیرد
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، در جلسه با پیمانکاران پروژه اقدام ملی تولید مسکن تهرانسر دستور برنامه زمان بندی سه شیفت کاری را اعلام کرد .
شنبه 27 اردیبهشت 1399
پیام تسلیت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به مناسبت چهلمین روز درگذشت دکتر رضا نگهبان
مهندس محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در پیامی  چهلمین روز از درگذشت دکتر رضا نگهبان مدیر کل فقید راه و شهرسازی استان تهران را تسلیت گفت و یاد خاطره ایشان را گرامی داشت.
ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399
فرصت ویژه «پیکان شهر» برای طرح اقدام ملی مسکن
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از مشارکت بیش از ۹۰ درصد از مالکان پیکان شهر در طرح اقدام ملی مسکن و برنامه ریزی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای ورود به این منطقه خبر داد .
ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399
بررسی راهکارهای به کارگیری تمام ظرفیتهای تولیدی در اولین جلسه استانی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران
استاندار تهران در ارتباط ویدیو کنفرانسی با مدیران دستگاههای اجرایی بر به کارگیری تمام ظرفیت های تولیدی در سال جهش تولید و ذیل سیاستهای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399
بازدید از اراضی روستای سولقان دشت نمه و رندان
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در راس هیاتی از مدیران راه و شهرسازی و در تعامل با معاون املاک و حقوقی و مدیرکل املاک سازمان ملی زمین و مسکن از اراضی روستای سولقان و رندان بازدید کرد.
ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399
بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از آخرین وضعیت پروژه تهرانسر
خلیل محبت خواه در جریان بازدیدی دو ساعته از پروژه اقدام ملی تولید مسکن به بررسی موارد پروژه پرداخت و با پیمانکاران و مدیران شهرداری منطقه 21 مذاکره کرد.
شنبه 20 اردیبهشت 1399