شنبه، 2 مرداد 1400
En | 
آزمون ورود به حرفه مهندسی ساختمان با احراز صلاحیت های فنی،علمی و اخلاقی
 

آزمون ورود به حرفه مهندسی ساختمان با احراز صلاحیت های فنی،علمی و اخلاقی

آزمون ورود به حرفه مهندسان ساختمان در تهران با رقابت 40 هزار مهندس پایان یافت.
دوشنبه، 07 مهر 1399 | Article Rating

شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسان ساختمان استان تهران طی روزهای سوم و چهارم مهرماه  در 7 صلاحیت (معماری؛ عمران؛ شهرسازی؛ نقشه برداری؛ ترافیک؛ مکانیک و برق) به رقابت پرداختند و خوشبختانه این آزمون با نظم و نظارت دقیق برگزار شد، آزمونی که 210 هزار نفر شرکت کننده کشوری داشت و 20 درصد این میزان مختص استان تهران بود.

بازرسان آزمون طی در دو روز در ۱۶ حوزه شهر تهران و شهرستان‌های اسلامشهر؛ دماوند؛ شهریار و ورامین؛ ناظر و مراقب برگزاری این آزمون‌های حساس بودند. همچنین در حاشیه این آزمون از دانشگاه‌های پیامبر اعظم (ص) مختص برگزاری آزمون آقایان و دانشگاه علم و فرهنگ مختص آزمون بانوان با رئیس دانشگاه علم و فرهنگ بازدید انجام شد و درباره پتانسیل‌های حوزه مهندسی در دانشگاه‌های تهران مباحثی مطرح گردید.

بی شک در این برهه حساس تعامل نزدیک وزارت خانه‌های راه و شهرسازی و آموزش عالی برای حفظ سلامت فرزندان و مهندسان این دیار با برگزاری صحیح آزمون‌ها مطابق با شیوه های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا ضروری است تا طبق روال بتوانیم سالیانه دومرتبه این آزمون را برای حوزه مهندسی ساختمان برگزار کنیم، اگر ستاد مقابله با کرونا اجازه بدهد آزمون های بعدی بهمن و اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد و بدین لحاظ جای نگرانی برای جاماندگان نیست.

امیدواریم منتخبان این آزمون‌ها دارای صلاحیت فنی؛ علمی و تعهد اخلاقی باشند تا شاهد خلق بنا‌های ماندگار توسط این مهندسان باشیم.

در پایان لازم است با اهتمام سازمان نظام مهندسی در بخش نظارت بر مسئولیت حرفه‌ای مهندسان؛ فعالان سازندگی کشور که منتخبان همین آزمونها هستند مورد اعتماد و وثوق مردم باشند و در مسیر عمران و آبادانی کشور گام بردارند.

خلیل محبت خواه

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران

 

تصاویر
  • آزمون ورود به حرفه مهندسی ساختمان با احراز صلاحیت های فنی،علمی و اخلاقی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها