28 شهریور 1400
En | 
 

افتتاح فاز دوم مسكن ويژه تهرانسر

640 واحد مسكن ويژه تهرانسر با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه , طي يك كنفرانس مطبوعاتي دو ساعته و اعطا كليد به دو واحد نمونه افتتاح شد.
ﺳﻪشنبه، 26 اسفند 1393 | Article Rating

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان تهران ، دكترفريبرز واحدي مدير كل راه و شهرسازي استان تهران در جريان يك نشست خبري با اشاره به افتتاح ۶۴۰ واحد ديگر در مسكن ويژه تهرانسر گفت: طبق وعده اي كه داده بوديم افتتاح اين واحدها در روزهاي آخر سال ۹۳ انجام شد البته براي آخر فروردين تمامي اين واحدها تكميل مي شود.

وي با بيان اينكه متقاضيان پس از واريز قسط پنجم مي توانند واحد خود را دريافت كنند گفت: فاز ۱ مسكن ويژه تهرانسر كه در دي ماه افتتاح شد خدمات زيربنايي دارد و تمامي افرادي كه قسط پنجم را واريز كردند در واحدشان سكونت دارند.

مدير كل راه و شهرسازي استان تهران با اشاره به اينكه تا پايان خرداد ۹۴ هم ۶۰۰ واحد ديگر تكميل و تحويل مي شود بيان كرد: تا پايان شهريور ۹۴ كل پروژه مسكن ويژه تهرانسر به پايان مي رسد.

وي در پاسخ به پرسش مهر در خصوص هزينه تمام شده واحدهاي مسكن ويژه گفت: هزينه تمام شده بسته به محله و طبقات متغير است كه ارزان ترين واحد ۲۳۱ ميليون تومان و گرانترين ۲۷۶ ميليون تومان قيمت گذاري شده است.

وي گفت: مابقي در اقساط ۱۰ ساله و به صورت پلكاني از سوي متقاضيان پرداخت مي شود. واحدي در خصوص وثيقه متقاضيان براي پرداخت تسهيلات گفت: فيش حقوقي و يا جواز كسب معتبر را به عنوان وثيقه براي متقاضيان تعيين كرده ايم.

مدير كل راه و شهرسازي استان تهران با بيان اينكه آئين نامه اجرايي فروش از سوي سازمان ملي زمين و مسكن تهيه و ابلاغ مي شود گفت: متقاضيان مي توانند پس از ابلاغ اين آئين نامه به راحتي واحدهاي خود را بفروشند.

وي با اشاره به اينكه طرحي را براي ساخت واحدهاي تجاري، مسكوني و ديگر موارد در اداره كل داريم گفت: سياست دولت يازدهم اين است كه مداخله مستقيم در ساخت و ساز بازار مسكن نداشته باشد و ديگر به اين شيوه ساخت و سازي انجام نمي دهيم.

واحدي در خصوص مسكن خبرنگاران افزود: طرحي در اين خصوص آماده كرديم كه به وزير راه و شهرسازي ارائه خواهيم كرد و اگر موافقت شود به اجرا مي رسد.

 

ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها