28 شهریور 1400
En | 
 

ساختمان مالياتي تهران افتتاح شد

ساختمان مالياتي تهران واقع در سعادت آباد با هزينه اي بالغ بر 86000 ميليون ريال با حضور مقامات كشوري افتتاح شد .
دوشنبه، 25 اسفند 1393 | Article Rating

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان تهران ، ساختمان 9 طبقه جديد التاسيس مالياتي تهران  در مجاورت ساختمان قبلي و با نمايي كاملاً مشابه با همان ساختمان ظرف مدت دو سال تاسيس شده است .

در اين مراسم دكتر فريبرز واحدي مدير كل راه  و شهرسازي استان تهران با تاكيد بر اينكه در حال حاضر 700 ميليارد تومان پروژه در حوزه راه و شهرسازي استان تهران در دست اجرا است از 65 ميليارد تومان پروژه حوزه معاونت فني اين اداره كل و افتتاح 5 ساختمان دولتي در زمستان امسال در شهرهاي فيروزكوه ، تهران ، اسلامشهر و شهريار خبر داد .

در اين مراسم همچنين عسگري رئيس سازمان مالياتي كشور از ضرورت ساخت و احداث 40 ساختمان دولتي ديگر براي سازمان مالياتي خبر داد و تاكيد كرد در حال حاضر 34 هزار مودي مالياتي و نيروهاي سازماني داريم و مشكل اصلي ما فضاي كار براي اين عزيزان است .

سخنران بعدي مراسم افتتاح ساختمان مالياتي تهران ، مهندس عليزاده معاون وزير و مدير عامل سازمان مجري ساختمانهاي دولتي و عمومي بود وي ضمن تصريح اين مطلب كه طبق ماده 56  قانون برنامه پنجم ساخت ساختمانهاي دولتي و عمومي مي بايست فقط و فقط در اختيار نهادهاي خاص باشد گفت : متاسفانه  در كشور ما در اين مساله پراكندگي وجود دارد و هر سازماني مي خواهد خودش راساً وارد ساخت و ساز شود .

عليزاده در ادامه گفت : الحق و الانصاف ساختمان مالياتي تهران با يك نقشه خوب و مصالح خوبتر ساخته شده و فضاهاي كاري منعطف به دليل پارتيشن بندي نمودن فضاها بسيار خوب طراحي شده اند , دقت در اين مساله به هر سازمان كمك مي كند تا بر حسب نيازهاي جديد سازمان امكان تغيير فضاهاي متناسب با نياز سنجي را داشته باشند .

در اين مراسم همچنين دو لوح تقدير از طرف مهندس عليزاده و مهندس پژمان رئيس سازمان مالياتي كشور به دكتر واحدي و يك لوح به مهندس پرويز فيروز مدير فني اداره كل راه و شهرسازي تهران اعطا شد .

ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها