28 شهریور 1400
En | 
 

برگزاري همايش حفظ و صيانت از اراضي ملي و دولتي

در راستاي بيانات اخير رهبر معظم انقلاب و تاكيد ايشان بر حفظ و صيانت بيشترمسئولان از اراضي ملي و جلوگيري از ساخت و سازهاي غير مجاز همايشي با حضور مسئولان و يگان حفاظت از اراضي راه و شهرسازي استان تهران
شنبه، 23 اسفند 1393 | Article Rating

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي استان تهران دكتر فريبرز واحدي مدير كل راه وشهرسازي استان تهران گفت: هزينه نمودن در حفظ و صيانت از اراضي ملي و دولتي را بايد سرمايه گذاري محسوب كرد. در واقع هرچه در اين حوزه هزينه كنيم به نوعي سرمايه گذاري كرده ايم و ثمره آن را برداشت خواهيم كرد.

وي افزود: بيش از گذشته با ساخت و سازهاي غيرمجاز درحوزه حريم راهها و اراضي ملي برخورد مي كنيم و همگي خود را موظف مي دانيم با غيرت و توجهي ويژه از اراضي ملي و حريم راه مراقبت نمائيم.

در ادامه مهندس احمدي مدير توسعه منابع راه وشهرسازي استان تهران با اشاره به اينكه اين همايش در راستاي بينات اخير مقام معظم رهبري پيرامون حفاظت بيشتر مسئولان از اراضي ملي  برگزار گرديده است گفت: حفظ و حراست و تثبيت حاكميت دولت بر اراضي ملي و دولتي از مهمترين وظايف اداره كل راه و شهرسازي استان تهران مي باشد ، به همين دليل با مشاركت بخش خصوصي اراضي ملي و دولتي استان تهران حفاظت مي شود.

در ادامه مرتضي حنيفي مدير املاك و حقوقي راه و شهرسازي استان تهران با تاكيد بر لزوم اقدامات پيشگيرانه در بحث حفاظت از اراضي گفت: وجود نيروهاي مجرب، ماشين آلات آماده  و بازرسي مستمر از حوزه هاي استحفاظي در دستور كار يگان حفاظت است و ما در جلسات هم انديشي موارد ي كه باعث ايجاد خلل و چالش در اين راستا مي شود را پيگير ي و در جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام مي دهيم.

ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها