شنبه، 2 مرداد 1400
En | 
وزیر راه و شهرسازی:پروژه تهرانسر هویت و نماد اقدام ملی مسکن در کشور است
 

وزیر راه و شهرسازی:پروژه تهرانسر هویت و نماد اقدام ملی مسکن در کشور است

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه مسکن ملی تهرانسر بر اخذ کد نوسازی پروژه‌ها تاکید کرد و گفت: برای حل مشکلات انبوه سازان از ظرفیت های تعاملی و قانونی سازمان ملی زمین و مسکن بهره می بریم.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی،  ۲۱ اسفند و همزمان با مبعث رسول از پروژه طرح اقدام ملی مسکن تهرانسر که در ۴ بلوک به مساحت ١۶٠ هزار مترمربع با پیشرفت فیزیکی ٣٠ درصد در حال اجراست، بازدید کرد.

وزیر راه و شهرسازی در جریان این بازدید، ضمن تاکید بر این مطلب که تهرانسر هویت و نماد اقدام ملی مسکن کشور است، گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن، کیفی سازی و رعایت مقررات ملی و کنترل ساختمان مورد تاکید بوده و هست. همچنین، سرانه های خدماتی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی با حفظ اصول شهرسازی و معماری به تمامی پروژه ها تخصیص یافت.

عضو کابینه دولت دوازدهم از پیشرفت فیزیکی، کیفیت اجرای پروژه تهرانسر و فعالیت ۳ شیفت آن اظهار رضایت کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر شهرداری های کشور با پروژه های اقدام ملی مسکن شد.

اسلامی تصریح کرد: پیگیر حل و فصل مسایل انبوه سازان هستیم و در اینباره از ظرفیت های تعاملی و قانونی سازمان ملی زمین و مسکن بهره خواهیم برد.

وی گفت: در شرایط دشواری که کشور دارد، فعالیت عمرانی بخش خصوصی شایسته تقدیر است.

اسلامی تاکید کرد: اقدام ملی مسکن پروژه کشوری است و همه باید پای کار بیایند.

اسلامی در جریان بازدید از بلوک های تهرانسر بر اخذ کد نوسازی تاکید کرد. همچنین، امروز جلسه ای در خصوص اخذ کد نوسازی در محل کارگاه پروژه برگزار و مشکل اخذ کد نوسازی برطرف شد.

تصاویر
  • وزیر راه و شهرسازی:پروژه تهرانسر هویت و نماد اقدام ملی مسکن در کشور است
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها