| 26 اردیبهشت 1400
En | 
تأکید بر رسالت مهندسان و کیفی گرایی خدمات مهندسی ساختمان با برگزاری انتخابات سالم

 تأکید بر رسالت مهندسان و کیفی گرایی خدمات مهندسی ساختمان با برگزاری انتخابات سالم

در اولین جلسه هیأت اجرایی انتخابات هیأت مدیره ساختمان استان تهران، رئیس دستگاه نظارت بر کیفی گرایی و افزایش کیفیت خدمات مهندسی و توجه به معیشت مهندسان به صورت ویژه تأکید کرد.
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران، خلیل محبت خواه رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات دور نهم هیأت مدیره نظام مهندسی استان تهران گفت: سوابق اعضاء هیأت اجرایی منتخب نشان می دهد که به دور از هر گونه وابستگی به طیف ها، می توانیم امیدوار باشیم افراد صادق و مخلص در دور جدید جذب شوند.

وی خطاب به اعضاء جدید هیأت اجرایی گفت: در مقابل فساد و رانت بایستد و در این زمینه از تمام مسیرهای حمایتی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به نفع جامعه مهندسی استفاده کنید، رایزنی کنید تا جامعه مهندسی در جایگاه خود استوار بایستید و فضای ساخت و سازها بیش از پیش کیفی باشد.

وی انتخابات شفاف، سالم، مؤثر در حوزه نظام مهندسی ساختمان استان تهران را هدف هیأت اجرایی عنوان کرد افزود: 120 هزار نفر مهندس دارای پروانه اشتغال در استان تهران یک چهارم جهت کل کشور مهندسان ساختمان کشور را تشکیل می دهند و بالتبع اهمیت و نقش استان تهران در انتخابات مرداد ماه سال جاری خاص و ویژه خواهد بود.

 

تصاویر
  • تأکید بر رسالت مهندسان و کیفی گرایی خدمات مهندسی ساختمان با برگزاری انتخابات سالم
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها