21 آذر 1398
En | 
مسابقات ورزشی دهه فجر

مسابقات ورزشی دهه فجر

تاریخ انتشار: 1397/12/19|   بازدید: 64 |  print

با فرارسیدن دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات ورزشی در رشته های فوتسال ، تنیس روی میز و فوتبال دستی برگزار گردید

 

بسمه تعالی

 

با سلام و احترام

      به اطلاع میرساند با فرارسیدن دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات ورزشی در رشته های فوتسال ، تنیس روی میز و فوتبال دستی به شرح ذیل برگزار گردید

     پس از اعلام ثبت نام همکاران جهت مسابقات  تعداد 13 تیم هشت نفره جهت مسابقات فوتسال  و تعداد 24 نفر جهت مسابقات تنیس روی میز و تعداد 24 نفر جهت مسابقات فوتبال دستی  اعلام آمادگی نمودند .

   در مسابقات فوتسال به دلیل کمبود وقت و با توجه به این که میبایست تا پایان سال مسابقات به اتمام میرسید لذا ناگزیر مسابقات را باید بصورت تک حذفی برگزار میکردیم ، با توجه به این موضوع در تاریخ 97/11/28 از نمایندگان تیمهای فوتسال دعوت شد تا در قرعه کشی که در نماز خانه ساختمان نجات الهی  برگزار میشد  شرکت کنند که این قرعه کشی در تاریخ 97/11/29  با حضور تعدادی از نماینده های تیم ها انجام شد که در ذیل به آن اشاره میشود .

1- تیم جنوب تهران                  تیم اتحاد

2- تیم نظام مهندسی             تیم جنوب غرب

3- تیم شمیرانات                   تیم شهید خوش چشمان

4- تیم یگان حفاظت               تیم میز خدمت

5- تیم مهندسی ساخت         تیم شهرسازی

6- تیم ذیحسابی                  تیم اداره حقوقی

7 - تیم حراست                    قرعه استراحت

       دور اول مسابقات با انجام سه مسابقه در تاریخ 97/11/30 در سالن خوراکیان  واقع در خیابان استاد معین برگزارگردید که نتیجه آن به شرح زیر میباشد .

1- تیم جنوب تهران           2            تیم اتحاد                                  1

2- تیم نظام مهندسی        0           تیم جنوب غرب                           7

3- تیم شمیرانات              0            تیم شهید خوش چشمان             7

  ادامه دور اول مسابقات در تاریخ 97/12/1 در سالن شهید چمران واقع در خیابان امام زاده حسن  با انجام سه مسابقه دیگر پیگیری شد که نتیجه آن نیز به شرح ذیر میباشد .

4- تیم یگان حفاظت           6            تیم میز خدمت                       0

5- تیم مهندسی ساخت       3            تیم شهرسازی                          4

6- تیم ذیحسابی               2            تیم اداره حقوقی                      7

         در این مرحله به علت این که تیمها بتوانند بصورت حذفی و دو به دو با هم مسابقه  دهند و با  توجه به اعلام قبلی به تمام تیمها بهترین برنده از نظر گل  آوراژ  به مرحله بعدی صعود می کرد که تیم اتحاد جواز حضور در محله بعد را گرفت و تیم شهر سازی به دلیل استفاده از بازیکن تیم دیگر در بازی  مقابل مهندسی ساخت از دور مسابقات کنار گذاشته شد  و  به این ترتیب 8 تیم به مرحله  یک چهارم  نهایی صعود کردند که تیمهای صعود  کننده  پس از  قرعه کشی به ترتیب زیر باید با هم بازی می کردنند .

 

 

بازی اول : اداره حقوقی                    تیم اتحاد

بازی دوم: تیم حراست                     تیم خوش چشمان

بازی سوم : تیم یگان حفاظت            تیم مهندسی ساخت

بازی چهارم : تیم جنوب غرب            جنوب تهران

       در تاریخ 97/12/13 چهر باز یدر سالن شهید چمران برگزار شد که نتیجه بازی ها به شرح زیر میباشد .

اداره حقوقی            3           تیم اتحاد                        4

تیم حراست             6           تیم خوش چشمان           0

تیم یگان حفاظت     3            تیم مهندسی ساخت       0

تیم جنوب غرب        5            جنوب تهران                  2

      بدین ترتیب چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی شناخته شدند که پس از قرعه کشی باید به صورت زیر مقابل یکدیگر قرار می گرفتند .

تیم حراست                      تیم اتحاد

تیم یگان حفاظت                تیم جنوب غرب

 

      در تاریخ 97/12/15 محله نیمه نهایی بازی ها نیز انجام شد که نتیجه این بازیها نیز به شرح زیر میباشد .

تیم حراست             5           تیم اتحاد              0

تیم یگان حفاظت     2           تیم جنوب غرب      3

      بدین ترتیب تیمهای حراست و جنوب غرب بازی فینال و تیمهای یگان حفاظت و اتحاد بازی رده بندی را انجام خواهند داد .

                                               اما مسابقات تنیس روی میز و فوتبال دستی

مسابقات تنیس روی میز و فوتبال دستی در ساختمان شهید کلانتری برگزار میگردد

       در مسابقات فوتبال دستی که تعداد 24 نفر از همکاران شرکت نمودن پس از مسابقات تک حذفی که انجام شد تعداد 8 نفر از همکاران به مرحاه یک چهارم رسیدند و بازی ها در حال برگزاری میباشد .

     در مسابقات تنیس روی میز هم 24 نفر از همکاران شرکت کردند که مساقات در مرحله یک شانزدهم در حال برگزاری میباشد  میگردد .

 

 

لیست کامل تیمهای شرکت کننده مسابقات فوتسال   
     
تیم  حراست تیم اداره حقوقی تیم نظام مهندسی
    مرتضی احسان مهر     رحیم امامی     علی پور جوادی
    شاهین حدادی     داود فرحمند     حامد سماوات (سرپرست)
    مجید بشیری     هادی اسلامی     میلاد ملک
    پوریا شکور زاده     هومن شعبانی     امیر نصیری پور
   علی پاشا (سرپرست)    علی بازگیر     حسین فروید 
    پرویز کاظمی    علی مرتضایی    مرتظی لطفی پور
    سید ابوالفضل رضوی    صادق رضوی (سرپرست)    مهدی کسرایی
    محمد رمضانپور    میثم رضایی    رضا کمالی پور
تیم ذیحسابی تیم جنوب غرب تیم اتحاد
   حمید سرشتی     امیر حسینی     مهدی نظری
    حسین علوی (سرپرست)     جعفر اسدالهی     محسن الوانی
    سعید کشاورز     مجتبی افشاری     میثم توکلی
    صفی ا... رضالو   پرویز قاسمی      محبوب آقاخانی
    یوسف قبادی     امیر شیرزاد     منصور نوروزی
   سجاد جعفر زاده     محمد شفیعی     حبیب ا... نقدی
    جمشید آقا جانی     سید کمال عبدالهی     مجتبی شریفی (سرپرست)
    ایوب اسدالهی    علیرضا رفیعی (سرپرست)    ناصر کنعانی
تیم  مهندسی و ساخت تیم جنوب تهران تیم شمیرانات
    پیمان کاظمیان      علی رضا درودیان      مهدی صالحی
    مجید رحمتی     علی جهاندار    علی رضا پشتوان
    شهداد کاوه      وجه ا..سلطان صبور (سرپرست)     حمید رضا ابو فاضلی
    احسان بابایی     بهزاد النجانی    محمد کاظمیان
    علیرضا میر زا بیگی    محمد رضاپور     فرشاد عزیزی
    سید سجاد حسین زاده  (سرپرست)     عزت ا..ظهرابی     ابوالفضل سلطانی (سرپرست)
   امیر حسین آزار دواره    حمید نامی     علی آزاد
    علی حجازی      مجتبی اسمعیلی     مرتضی مقصودی
تیم یگان حفاظت تیم شهر سازی تیم میز خدمت
    جناب سرهنگ رستگاری( سرپرست)     حامد وفایی نژاد     وحید فراهانی
    سیامک نعمتی نزاد     قاسم علیمرادی (سرپرست)     حمید مسرتی (سرپرست)
    رضا کریمی     محمود احمدی   وحید صالح وند
    علی واثقی سخا    مصطفی غیاثوند    فرشید صالحی
   محمد چیوایی     علی علیپور     امیر صالحی 
   رضا کوهی    جواد فلاح     امیر رزمی
   احسان کاظمی     ضرب استیجاوی     بهرام قائد رحمتی
    محمد شکور زاده    محسن قادری     عباسی جوان 

 

تیم شهید خوش چشمان 
   فرهاد نوریان (سرپرست)
   بهزاد نصیری
   وحید شریفی
    عبداله حاجی زاده
    محمد الهویی
   حسین محسنی
    محمدرضا حصاریها