16 فروردين 1399
En | 
بررسی تهیه و تدقیق نقشه گسل های شهر تهران در جلسه کارگروه امورزیربنایی و شهرسازی

بررسی تهیه و تدقیق نقشه گسل های شهر تهران در جلسه کارگروه امورزیربنایی و شهرسازی

تاریخ انتشار: 1398/10/25|   بازدید: 62 |  print

تهیه و تدقیق نقشه گسل های شهر تهران در محدوده شهری و حاشیه 30 کیلومتری آن در چهاردهمین جلسه کارگروه امورزیربنایی و شهرسازی بررسی شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران شیدا باقری معاون شهرسازی و معماری اداره کل با اعلام این مطلب گفت: در چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی که با حضور دکتر تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، دکتر نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد، موارد مربوط به خارج از حریم ارسالی از سوی فرمانداری شهرستانهای رباطکریم، دماوند و ری بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه موضوع تهیه و تدقیق نقشه گسل های شهر تهران در محدوده شهری و حاشیه 30 کیلومتری آن و تعیین حرائم آن نیز مطرح و بررسی گردید، افزود: موارد مربوط به حریم شهرهای ملارد، صفادشت ،قرچک، باغستان، اسلامشهر و تهران از دیگر موارد مطروحه در چهاردهمین جلسه کارگروه امورزیربنایی و شهرسازی بود.

به گفته باقری موارد مذکور جهت تصویب نهایی توسط دبیرخانه کمیسیون های مسکن و شهرسازی اداره کل به دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مستقر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ارسال می گردد.