| 31 شهريور 1399
En | 
مهندس خلیل محبت خواه به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران منصوب شد

مهندس خلیل محبت خواه به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران منصوب شد

تاریخ انتشار: 1399/01/20|   بازدید: 1665 |  print

مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی مهندس خلیل محبت خواه را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران منصوب کرد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران در متن این حکم آمده است: با توجه به تعهد تخصص و تجربه جنابعالی ، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان تهران منصوب می نمایم.

انتظار دارد با عنایت به سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید و با رعایت قوانین، آئین نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی، از طریق بکارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و ماموریت های محوله در حوزه مسکن و شهرسازی با اولویت بازآفرینی شهری، تولید مسکن و توسعه حوزه حمل و نقل و تامین زیرساخت های مربوط،مراقبت های ویژه بعمل آورده و در تعامل با مسئولین محلی و در راس آن استاندار محترم و ارتباط منظم با شهرداران اهتمام ویژه بعمل آورید.

امید است در سایه توجهات حضرت باریتعالی در خدمت به مردم شریف استان در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

 

هیچ خبری یافت نشد.

جستجو

گروههای خبری

    برچسب ها

    آرشیو زمانی