| 21 مرداد 1399
En | 
مصوبه و تصویب ۷ طرح هادی روستا طی ۱۰۰ روز در استان تهران

مصوبه و تصویب ۷ طرح هادی روستا طی ۱۰۰ روز در استان تهران

تاریخ انتشار: 1399/04/18|   بازدید: 128 |  print

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری ۷ جلسه کاری در مباحث مختلف طی ۱۰۰ روز اول سال ۹۹ و تصویب هفت طرح هادی روستایی خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران ،شیدا باقری، از برگزاری ۷ جلسه کاری کمیسیون ماده ۵ و کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست طی ۱۰۰ روز اول سال و تصویب ۷ طرح هادی روستایی خبر داد.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون ۴ جلسه کارگروه، زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، مدیر کل راه و شهرسازی تهران و مدیران دستگاه های اجرایی و شهرداران انجام شد که منجر به ۷۳ مصوبه شده است.

وی همچنین از برگزاری ۳ جلسه کمیسیون با ۳۴ مصوبه نیز خبر داد و گفت: طرح‌های هادی ۷ روستا از جمله روستای لم‌آباد از توابع بخش مرکزی ملارد، روستاهای رضی‌آباد، قلعه بها، دهشاد پایین؛ اسکمان و بکه از توابع شهرستان شهریار و یلقان دره از توابع بخش رودهن شهرستان دماوند در کار گروه طرح شده و در حال ارسال به شورای برنامه ریزی و توسعه استان است.

باقری دیدگاه آمایش سرزمین و محیط زیست اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در کارگروه امور زیربنایی را دیدگاه توسعه محور اما مبتنی بر حفظ منابع طبیعی و محیط زیست عنوان کرد و گفت: تمام جلسات به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور دستگاه‌های اجرایی برگزار شده است.

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران همچنین از برگزاری جلسات کمیته فنی به دستور مدیر کل در شهرستان‌ها خبر داد و گفت: کمیته فنی با رعایت اصول شهرسازی و به منظور تسهیل در انجام درخواست‌های متقاضیان و تسریع در فرآیند کمیسیون‌های ماده ۵ در شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

 

 

هیچ خبری یافت نشد.

جستجو

گروههای خبری

    برچسب ها

    آرشیو زمانی