| 31 شهريور 1399
En | 
واریز پیش پرداخت 40 میلیون تومانی اولویت کنونی طرح اقدام ملی مسکن

واریز پیش پرداخت 40 میلیون تومانی اولویت کنونی طرح اقدام ملی مسکن

تاریخ انتشار: 1399/05/12|   بازدید: 430 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران طرح اقدام ملی را طرحی ( مردمی – دولتی-خصوصی ) عنوان کرد و گفت: همانگونه که دولت با برنامه ریزی در این طرح کاملا استراتژیک عمل کرده و سازندگان سرمایه هایشان را پای کار آورده اند ، مردم نیز می بایست در این طرح همکار و همیار دولت باشند تا صاحبخانه شوند.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران ؛ خلیل محبت خواه  با اعلام این خبر گفت : بی اطلاعی و غفلت پیش خریداران ( واجدین شرایط اقدام ملی ) و عدم واریز وجه  سبب آسیب به طرح خواهد شد ، ساخت و ساز را فرسایشی کرده و مانع خانه دار شدن متقاضیان می شود.

 وی تصریح کرد ؛ این طرح در صورتی طی 18 ماه الی دو سال به پایان خواهد رسید که با تاخیر در پرداخت مواجه نشویم.

محبت خواه گفت: واجدینی که نسبت به واریز آورده نقدی اولیه (40 میلیون تومان) اقدام نکنند به منظور جلوگیری از تبعات احتمالی طولانی شدن پروژه ساخت و ساز و همچنین جلوگیری از تضییع حقوق سایر متقاضیان از پروژه اقدام ملی حذف می شوند و افرد جدیدی جایگزین خواهند شد .

 وی سایر اقساط پرداختی را بر اساس ارقام تائید شده وزارت راه و شهرسازی و بر اساس جدول زمان بندی انعقاد قرارداد و منطبق با پیشرفت پروژه عنوان کرد و گفت : طرح اقدام ملی مسکن برای دهک های 4 الی 7 و خانه دار شدن این اقشار طراحی شده است و پرداخت آورده اولیه نیز بر اساس توان مالی این دهک ها پیش بینی و در نظر گرفته شده است.

محبت خواه همچنین در پایان خواستار تسهیلات 50 درصدی برای دهک های مذکور و همکاری شهرداریها در این خصوص و پیشبرد طرح اقدام ملی شد و گفت: اقدام سریع شهرداریها بسیار ضروری است و اگر باور داشته باشیم که این اقدام یک اقدام ملی است تمام نهادها و ارگانها می بایست پای کار بیایند.

 

هیچ خبری یافت نشد.

جستجو

گروههای خبری

    برچسب ها

    آرشیو زمانی